Rosice

24. 10., 15:00

Ivančice

24. 10., 18:40

Brno Bohunice

24. 10., 15:30

Brno - Královo Pole

24. 10., 16:15

Brno - NC Olympia

24. 10., 17:15

Židlochovice

24. 10., 18:00

Moravský Krumlov

24. 10., 19:00
Všechny rozvozy

Často kladené dotazy

Jak probíhá objednávka?

 1. Vyberete si produkt, o který máte zájem.
 2. Kliknete na a následně si zvolte kousky masa, o které máte zájem. Můžete vybrat jeden nebo více kousků z každého druhu masa. Kousky, které jste si zvolili, budou označeny oranžově.
 3. Pokud si přejete pokračovat v nakupování, klikněte na . Pokud máte vše, co potřebujete, klikněte na .
 4. V košíku si zkontrolujte, zda jsou položky zvoleny správně.
 5. Pod shrnutím objednávky si vyberte způsob doručení.


  Maso si můžete vyzvednout u nás na farmě (v tom případě napište do poznámky, kdy byste si chtěli po maso přijít), nebo si ho nechat dovézt na jedno z rozvozových míst. V případě, že jste se rozhodli pro dovoz na místo, vyberte si datum a čas rozvozu (většinou máme vypsán pouze jeden - nejbližší datum rozvozu). Pokud by nebyl vypsán žádný termín, počkejte pár hodin, nebo nás kontaktujte na skoda@farmaskodovi.cz.
 6. Přečtěte si a odsouhlaste obchodní podmínky a zásady ochrany osobních údajů.


  Poté klikněte na tlačítko a vyčkejte na děkovnou obrazovku.
 7. Před doručením vám přijde potvrzovací email nebo SMS. Dostavte se včas na místo doručení a zaplaťte v hotovosti nebo kartou.
 8. Užijte si produkty z naší rodinné farmy a ohodnoťte nás na facebooku!

Dá se platit kartou?

Ano. Za maso zaplatíte při převzetí kartou nebo v hotovosti. Lze platit kartou

Kdy bude další rozvoz?

Rozvoz bývá pravidelně každý týden. Většinou středa směr Znojmo a čtvrtek směr Brno. V případě změny určitě najdete info na našem facebooku. Pokud právě není vypsán žádný rozvoz, počkejte pár hodin, nebo nás kontaktujte na skoda@farmaskodovi.cz.

Dodáváte maso i do restaurací?

Ano, maso od nás odebírá několik restaurací. Pokud máte zájem o kvalitního dodavatele masa pro váš podnik, ozvěte se na mail skoda@farmaskodovi.cz.

Plánujete rozvážet i jinde než momentálně?

Do budoucna ano. Když přidáme nové rozvozové místo, hned se to dozvíte na našem facebooku. Chcete rozvoz i do vašeho města? Napište nám na mail skoda@farmaskodovi.cz. Pokud by se nasbíral dostatečný počet objednávek, můžeme se dohodnout i na výjimečném rozvozu.

Prodáváte už vyzrálé maso? Jaká je doba zrání?

Maso od nás je vždy vyzrálé mokrou nebo suchou metodou. V případě mokré metody se doba zrání liší podle druhu masa a jeho použití, abychom zajistili co nejjednodušší přípravu a nejlepší chuťový zážitek. Ale obecně maso zraje 10 až 21 dní. Při suché metodě necháváme maso zrát 30 dní. Naše maso nikdy není mražené.

Dá se přijít na farmu na exkurzi?

Určitě! Stačí se předem ozvat na mail skoda@farmaskodovi.cz a dohodneme se.

Máte i jiné farmářské produkty?

Do budoucna plánujeme navazovat spolupráci s okolními farmáři a rozšířit sortiment například i o mléčné výrobky nebo uzeniny. Určitě nás sledujte na facebooku a všechno se dozvíte včas.

Mají býčci výběh?

Nemají. Chováme je s láskou v nově zrekonstruované prostorné stáji. Jak se jim daří můžete sledovat na našem facebooku, nebo se můžete přijít podívat osobně na farmu. Lze platit kartou

Kde přesně jsou výdejní místa?

Výpis všech pravidelných rozvozových míst najdete na na této stránce

Jak mi přijde maso?

Každý kousek masa od nás dostanete ve vakuovém balení se štítkem. Nákup vám uložíme do pevné papírové tašky, aby se vám lépe nesl domů. Balení masa

Dá se maso rezervovat předem?

Je to možné. Pokud si chcete předem rezervovat nějaký kousek, nebo větší množství masa, napište nám prosím na e-mail skoda@farmaskodovi.cz. Kontaktujte nás na e-mailu

Kolik stojí doprava?

U nás je doprava na výdejní místa vždy zdarma. Doprava

Je potřeba si předem objednat?

Ano, na výdejní místa vozíme především balíčky, které si předem objednáte. Občas s sebou vezmeme i něco navíc. Například pastrami (na obrázku) nebo domácí klobásky, které si můžete přikoupit na místě předání. Pastrami

Jaký je původ masa?

Prodáváme jen české maso z mladých býčků z naší rodinné farmy. Pouze české maso